Help mee bij de klusfeesten!

Zoals jullie weten en ook kunnen zien vordert de uitbouw van ons clubhuis in volle vaart. Hier zijn wij uiteraard heel erg blij mee en we kijken uit naar het moment dat we in ons nieuwe clubhuis weer uitdagende en passende opkomsten voor onze jeugdleden kunnen organiseren! Halverwege december zal de aannemer klaar zijn en dan ligt er voor ons nog een grote klus waarbij we alle hulp goed kunnen gebruiken. Vandaar ook dit bericht. Hieronder staat beschreven op welke data we onderstaande werkzaamheden gaan uitvoeren en het zou heel fijn zijn als u ons zou kunnen komen helpen! Het hoeft niet gelijk voor een heel weekend of de hele kerstvakantie natuurlijk. Alle beetjes helpen en we kunnen iedereen gebruiken.

Om iedereen die zich aanmeldt, makkelijk te kunnen benaderen voor een klus willen we u vragen om ons toestemming te geven om uw contactgegevens te gebruiken tijdens de verbouwing. Deze gegevens zullen door de voor de klus betrokken werkgroep gebruikt worden om u te bereiken. We zullen deze gegevens bewaren tot maart 2020. Indien u hiermee akkoord gaat willen we u vragen onderstaande gegevens te e-mailen naar: clubhuis2.0@damherten.nl Naam, telefoonnummer (bij voorkeur 06 nummer) en emailadres. Alvast heel erg bedankt en wij hopen u bij 1 van onderstaande feesten te ontmoeten!

Met vriendelijke groeten, De verbouwcommissie

Programma:

 • Schuurfeest! – Zaterdag 7 december van 9:00-16:00 uur
  Schuren van kozijnen en deuren
 • Fleur Kleurfeest!- Zondag 8 december Van 9:00-16 :00 uur
  Gronden van de muren en lakken van deuren en kozijnen.
 • Keet Kleurfeest! – Zaterdag 14 december van 9:00-16:00 uur Gronden van de muren en lakken van deuren en kozijnen.
 • Schuimparty! – Zaterdag 21 december Van 9:00-16 :00 uur Schoonmaken en ontvetten
 • Witte kerst! – Zondag 22 en maandag 23 december van 9:00-16:00 uur
  Verven van plafonds en muren
 • Eindejaarsreceptie! – Vrijdag 27 en zaterdag 28 december van 9:00-16:00 uur
  Verven van plafonds en muren